Account Executive

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti eligibili pentru obtinerea de fonduri nerambursabile
- Dezvolta si gestioneaza portofoliului de clienti interesati de obtinerea fondurilor nerambursabile ( fonduri europene, nationale etc. )
- Promoveaza produsele in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- Prezinta oferta de servicii si consiliaza clientii in alegerea deciziei optime;

Job-ul permite si colaborari punctuale ( doar pentru un anumit tip de clienti - ex: clienti cu activitate in agricultura etc)

CERINTE

- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet, Outlook) la nivel mediu / avansat
- Ablitati de comunicare si planificare
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Atentie mare la detalii
- Gandire analitica si atitudine pozitiva
- Cunostinte in domeniul fondurilor europene
- Experienta in vanzari B2B

BENEFICII OFERITE

Salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului.

-salariu fix
-comisioane motivante bazate pe performanta
-program flexibil