Account Executive

RED MOUNTAIN MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contacteaza clientii si ii califica in functie de profilul financiar;
- asigura promovarea serviciilor companiei;
- stabileste si mentine o relatie profesionala cu clientii din portofoliul creat;
- acorda asistenta comerciala potentialilor clienti.

CERINTE

- disponibilitate full-time;
- minim absolvent de studii medii - diploma de bacalaureat (studiile superioare de licenta/master reprezinta un plus)
- persoana sociabila, dinamica, entuziasta, creativa si cu initiativa;
- aspect si conduita business;
- spirit disciplinat, punctual si riguros;
- reale abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- echipa tanara si mediu de lucru dinamic;
- training de specialitate;
- posibilitati reale de promovare;
- comision de succes, bazat pe performante.

Red Mountain Management reprezinta puntea de acces catre o gama completa de instrumente financiare din pietele externe de capital prin intermediul unor companii de top in domeniu.

Intampinarea celor mai exigente asteptari este cartea noastra de vizita, iar echipa care sta la baza companiei se distinge prin profesionalism si integritate.

Calitatea ireprosabila a serviciilor noastre demonstreaza ca ne diferentiem de competitori nu doar printr-un plus de valoare, ci prin faptul ca facem parte dintr-o alta liga atunci cand discutam despre abordarea si tratarea clientilor.