Account Executive

BOSMANS CARPETS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noi asteptam de la tine:
• sa identifici potentiali clientii;
• sa depui eforturi constante pentru a largi baza de client;
• sa iei contact zilnic prin telefon si sa vizitezi clientii potenţiali sau existenti;
• sa oferi explicatii privind produsele/serviciile companiei;
• sa activezi conform standardelor, normelor si procedurilor companiei;
• sa intocmesti rapoarte de activitate cu privire la intalniri, vizite si contacte.

CERINTE

Candidatul ideal:
- Comunica si relaționeaza cu usurinta cu clientii;
- Este deschis, energic, sociabil si cu spirit de echipa;
- Are atitudine pozitiva si proactiva, entuziasm si dorinta de a invata;
- Studii medii/superioare terminate
- Minim 1 an experienta in vanzari;
- Cunostinte de operare PC ;
- Persoana pozitiva, corecta, responsabila, punctuala, implicata, orientata spre succes, cu simt al responsabilitatii si atentie la detalii;
- Bune abilitati de comunicare si negociere;
- Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale;
- Disponibilitate pentru un post cu activitate 90 % de teren, dinamica;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial;
- Bonusuri din vanzari;
- Masina de serviciu;
- Laptop/Tableta;
- Telefon;
- Un cadru excepţional pentru dezvoltarea carierei tale;
- Atmosferă de lucru de performanta construita de colegii noştri;
- Remuneratie in functie de efortul depus si succesul in vanzari;

Who is Bosmans? We are a team of professionals that offer a unique package for modern spaces: cleaning, selling and fitting carpets. Although we are a young company we have years of experience in carpet services for offices, hotels, cruiseships and airlines. All this years we tried and succeeded in responding to our clients demands with high professionalism and standards for our services.