3x Inginer Constructor

DC Invest SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preia si studiaza documentatia tehnica de la Serviciul Tehnic si respecta prevederile acesteia, raspunzand de calitatea lucrarilor executate;
- Prezentarea temelor de proiectare privind executarea lucrarilor noi sau de reparatii din domeniul constructiilor;
- Verificarea din punct de vedere tehnic a documentatiei de executie prezentata de proiectant pentru lucrarile noi si de reparatii;
- Supervizarea derularii contractelor, urmarirea executarii lucrarilor
- Colaboreaza cu dirigintele de specialitate si urmareste întocmirea tuturor documentelor privitoare la executie cerute de legislatia în vigoare;
- Tine legatura cu proiectantii de specialitate pentru a rezolva în timp util orice problema aparuta în executie;
- Raspunde de respectarea proiectelor de lucrari si de incadrarea in termenele stabilite;
- Raspunde de conducerea si organizarea procesului de productie precum si de gestionarea bunurilor materiale, utilaje, forta de munca din dotarea obiectivului repartizat;
- Avizeaza situatiile de lucrari pe specialitatea sa
- Participa la sedintele saptamânale de santier.

CERINTE

- Studii superioare tehnice in domeniul constructiilor
- Experienta minim doi ani intr-o pozitie similara
- Cunoasterea legislatiei in domeniu
- Cunostinte operare PC

Limbi straine:
- Engleza
- Franceza

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea evolutiei carierei;
- Salariu atractiv in concordanta cu nivelul experientei fiecarui candidat in parte;
- Standard de lucru international.

DESCRIEREA FIRMEI

Societate franceza ce activeaza in domeniul constructiilor.