2 posturi Inspector I Asistent Serviciul Relatii cu Asociatii de Proprietari

Primaria Sector 2 Bucuresti

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sprijin¿ si îndrum¿ asociatiile de locatari în actiunea de reorganizare ca asociatii de proprietari
- creeaz¿ documentele privind situatia datoriilor c¿tre asociatia de proprietari înm cazul solicit¿rilor de înstr¿inare a locuintelor
- organizeaz¿ exercitarea controlului financiar-contabil si gestionar asupra activit¿tii asociatiilor de proprietari
- îndrum¿ si sprijin¿ asociatiile de proprietari pentru îndeplinirea obligatiilor legale de întretinere si reparare a constructiilor si instalatiilor.

CERINTE

- studii superioare de lunga durata absolvite cu diploma de licenta: stiinte economice, stiinte juridice, administratie publica;
- cunostinte operare PC de nivel mediu pentru: Word, Excel, Acces, PowerPoint, Internet, E-mail;
- promptitudine si eficienta in efectuarea lucrarilor;
- cunoasterea unei limbi straine de nivel mediu;
- abilitati de a comunica usor;
- bun analist.

BENEFICII OFERITE

- lucrul intr-un mediu placut, modern, posibilitati de promovare rapida.

DESCRIEREA FIRMEI

Administratie publica locala