1 post de Web Developer pentru mobile

S.C. TEX 2R S.RL.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o agentie WEB/MOBILE in creatie care va, pe termen lung, dezvolta 2 proiecte de aplicatii pentru telefoane mobile de nivel international pentru un start-up frantuzesc.
Doriti :
- Sa va implicati pe plan tehnic si uman intr-un proiect international
- Sa va intariti expertiza intr-o echipa de 5 persoane pasionate de WEB.
- Sa participati de la bun inceput la o aventura antreprenoriala unica si ambitioasa.
- Sa va valorizati zilnic meseria datorita unui proiect unic de « platforma comunitara de strangere de fonduri pentru asociatii caritabile »
- Sa contribuiti cu ideile dvs la dezvoltarea functionala si tehnica a proiectului, sa asigurati mentenanta acestuia si sa faceti fata situatiilor de trafic intens.

CERINTE

Suntem in cautare de :
1 developer
Cineva cu cunostinte avansate in: PHP, mysql, Objective-C, Java, Visual Basic
Un pasionat, expert in cel putin doua dintre « unelte » urmatoare : Cordova, Phonegap, Titanium, Drupal, Prestashop, Wordpress, Magento.

BENEFICII OFERITE

SALARIU : in functie de experienta si competente
Post bazat in BUCURESTI

Sa ne trimiteti catre adresa TEX 2R cu referinta « Développeur WEB / MOBILE »:
Un cv (eventual o scrisoare de intentie)

DESCRIEREA FIRMEI

societate frnco-romana, infiintata in anul 1998