# VERIFICATOR BANI - domeniu bancar

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica autenticitatea, triaza, numara si impacheteaza biletele de banca si moneda metalica in conformitate cu prevederile cadrului de reglementare intern aplicabil operatiunilor cu numerar;
- Primeste / preda si inregistreaza numerarul repartizat spre precesare;
- Proceseaza si alte valori intrate in tezaurul Centrului de Procesare;
- Participa la inchiderea operatiilor zilnice de casierie;
- Verifica modul de functionare a masinilor de procesare numerar / alte valori si identificare falsuri;

CERINTE

- Studii medii / superioare finalizate;
- Experienta pe un post similar de minim 2 ani;
- Foarte bune abilitati de comunicare, organizare si lucru in echipa;
- Gandire logica si viteza de reactie;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Oportunitati de dezvolatatre a carierei in cadrul unei banci;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.