# SEF SCHIMB - depozit produse alimentare

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Evidenta stocurilor, a intrarilor/iesirilor;
- Efectuarea periodica a inventarelor;
- Pregatirea comenzilor pentru clienti;
- Coordonarea si alocarea sarcinilor echipei din subordine;
- Urmarirea respectarii normelor de sanatate si securitate in munca de catre angajatii depozitului;

CERINTE

- Studii medii / superioare finalizate;
- Experienta pe un post similar de minim 3 ani;
- Cunostinte PC: pachetul MS Office;
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
- Abilitati de comunicare si de organizare a activitatii echipei din subordine;
- Atestat de motostivuitorist constituie avantaj;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Posibilitate de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii multinationale;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.