* REVIZOR GESTIUNE

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea procedurilor de inventariere pentru depozite si magazine;
- stabilirea de comisii pentru realizarea inventarelor in magazine;
- realizarea declaratiilor de inventariere;
- evidentierea transferurilor de stocuri intre gestiuni;
- urmarirea stocurilor;

CERINTE

Clientul nostru este o companie multinationala care activeaza in piata din Romania ca retail-er de electronice, electrocasnice si IT.

- studii economice;
- cunostinte foarte bune de contabilitate;
- experienta în efectuarea de controale de gestiune;
- cunosterea legislatiei in domeniu;
- prezinta avantaj cunosterea programului SOCRATE;
- carnet de conducere categoria B;
- disponibilitate pentru deplasari în tara;
- atitudine pro-activa, persoana serioasa si responsabila.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie multinationala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.