# REFERENT JURIDIC - domeniu bancar

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Oferirea suportului in realizarea activitatilor specifice desfasurate de consilierii juridici;
- Urmarirea corespondentei aferente dosarelor aflate in lucru;
- Redactarea raspunsurilor sub indrumarea consilierilor juridici;
- Raspunde de corectitudinea datelor introduse in sistemul informatic;

CERINTE

- Studii superioare finalizate in domeniul juridic;
- Foarte bune cunostinte de operare PC: pachetul MS Office;
- Capacitate de analiza si sinteza a informatiei;
Foarte bune abilitati de comunicare si organizare;

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de dezvoltare a carierei in domeniul bancar;
- Pachet salarial atractiv.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.