* EVALUATOR - BUCURESTI, CRAIOVA SI SIBIU

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru activeaza in domeniul bancar.

- Intocmirea rapoartelor de evaluare pentru bunurile mobile si imobile;
- Evaluarea activitatii societatilor de evaluare care colaboreaza cu banca;
- Verificarea integritatii si calitatii bunurilor aduse in garantie in cadrul actiunilor de control;
- Colaborarea cu Asociatia Nationala a Evaluatorilor din Romania pe linia aplicarii Standardelor de Evaluare si formarii profesionale;

CERINTE

- Diploma in studii economice sau alta diploma universitara corespondenta (cu accent pe: economie, finante sau administrarea afacerilor);
- Experienta pe un post similar de minim 3 ani;
- Cunoasterea pietei specifice;
- Bune abilitati de evaluare si asumare a riscurilor;
- Capacitatea de analiza si sinteza, spirit de observatie, initiativa si perseverenta;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibilitati de dezvoltarea a carierei in cadrul domeniului bancar;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.