*ELECTRICIAN INTRETINERE

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala ce are ca domeniu de activitate montajul si mentenanta instalatiilor sanitare, electrice si de climatizar.

- Diagnosticarea problemelor aparute la instalatia electrica, remedierea defectiunilor aparute si verificarea instalatiilor electrice.

CERINTE

- studii finalizate in domeniul electric;
- experienta relevanta pe o pozitie similara;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.