# CONSILIER JURIDIC

SC TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Furnizeaza servicii de consultanta, asistenta si reprezentare juridica
- Asista clientii interni in derularea activitatilor curente si le furnizeaza consultanta de specialitate juridica;
- Analizeaza si identifica cauzele generatoare de litigii;
- Reprezinta societatile din perimetrul de activiate in orice faza judiciara sau in negocieri;

CERINTE

- Studii superioare juridice;
- Minim 4 ani experienta efectiva pe un post de avocat / consilier juridic;
- Cunostinte foarte bune de operare PC;
- Cunostinte de limba franceza la nivel avansat si limba engleza la nivel mediu;
- Abilitati excelente de comunicare verbala si in scris;
- Orientare catre client;
- Foarte bune ablilitati de planificare si organizare;

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de lucru profesionist si dinamic;
- Pachet salarial atractiv;
- Traininguri;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.