^Asistent Administrativ - Limba Germana - Sector 6

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie care are ca domeniu de activitate importul si comercializarea de utilaje din Germania.

Responsabilitati:
- Organizarea agendei Directorului General;
- Administrarea corespondentei;
- Mentinerea legaturii cu furnizorii externi;
- Preluarea apelurilor telefonice.

CERINTE

- Experienta pe un post similar de minim 3 ani;
- Cunostinte de Limba Germana si Engleza la nivel Mediu/Avansat;
- Cunostinte de operare PC: MS Office;
- Persoana serioasa, organizata si comunicativa.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Posibilitate de promovare.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.