# AREA SALES MANAGER - domeniu Pharma pentru orasele Bucuresti, Iasi, Cluj / Mures

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea echipei de vanzari pe zona alocata;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Prospectarea si studierea pietei din zona alocata pentru identificarea noilor oportunitati de bussines;
- Instruirea si motivarea echipei;
- Urmarirea respectarii standardelor si politicii companiei;

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta pe un post similar de minim 3 ani;
- Cunostinte bune de limba engleza;
- Foarte bune abilitati de comunicare, organizare si relationare cu clientii;
- Capacitatea de a lucra in echipa;
- Carnet conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Posibilitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru profesionist;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.