# AREA SALES MANAGER

TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie care are ca domeniu de activitate comercializarea de produse industriale, cofraje, eşafodaje, accesorii şi servicii în construcţii şi mentenanţă industrială.

- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Consilierea tehnica a clientilor;
- Identificarea de noi oportunitati de business;
- Intocmirea ofertelor si a contractelor;
- Mentinerea relatiei cu clientii;
- Monitorizare concurenta;
- intocmirea diverselor rapoarte de activitate;

CERINTE

- Studii superioare finalizate in domeniul tehnic;
- Experienta de minim 2 ani pe un post similar;
- Experienta in lucru si cunoasterea santierelor de constructii;
- Cunostinte de limba engleza la nivel avansat, cunostinte de limba germana constituie avantaj;
- Permis de conducere categoria B;
- Abilitatea de a coordona si lucra in echipa;
- Persoana comunicativa, cu bune abilitati de negociere si relationare;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Oportunitate de dezvoltare a carierei.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane.
Serviciile noastre: leasing de personal, recrutare, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal.training, teambuilding.