# ANALIST SUPORT

TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofera suport in rezolvarea incidentelor de nivel 2 pe baza specificatiilor primite de la nivel 1;
- Elaborarea si documentarea parametrizarilor operationale;
- Asigura urmarirea incidentelor deschise, din punct de vedere al timpului de solutionare;
- Transmite spre solutionare incidentele care nu pot fi solutionate in cadrul echipei, catre nivelul 3 de suport;
- Transmite business-ul prin sistemul de monitorizare a defectelor si statusul acestora;

CERINTE

- Cunostinte de baza SQL / PL - SQL;
- Experienta in lucrul cu bazele de date Oracle (reprezinta un avantaj);
- Cunostinte finaciar - bancare;
- Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
- Foarte bune abilitati de organizare si lucru in echipa;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Posibilitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru profesionist.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane.
Serviciile noastre: leasing de personal, recrutare, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal.training, teambuilding.