^Analist Credite Corporate Junior

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala care activeaza in domeniul bancar.
Responsabilitati:
- Introducerea datelor financiare referitoare la client primite de la Front Office in sistem;
- Actualizarea bazei de date;
- Consolidarea datelor financiar contabile ale clientilor debitori;
- Generarea rapoartelor financiare.

CERINTE

- Studii superioare economice;
- Bune cunostiinte de analiza financiara;
- Experienta in contabilitate pe partea de raportare financiara constituie avantaj;
- Persoana serioasa, cu bune abilitati de analiza si sinteza.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitatea de dezvoltare a carierei in domeniul bancar.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.