# ADMINISTRATOR SERVICII INFORMATICE

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este companie ce furnizeaza servicii complete pentru agricultura.

- Coordonarea echipei din subordine ;
- Dezvoltarea ERP in concordanta cu cerintele companiei si ale business-ului;
- Supervizarea parcurgerii etapelor unui proiect de implementare a solutiilor utilizate in cadrul companiei;
- Asigura executarea si finalizarea proiectelor in concordanta cu obiectivele companiei;
- Mentine relatia cu implementatotul extern de ERP/CRM in vederea asigurarii modificarilor solicitate;
- Testarea aplicatiilor si a solutiilor implemenate ;
-Identifica necesitatile de raportare, le defineste si se asigura de implementarea acestora cu colaboratorii interni sau externi ;
- Asigura consultanta pentru clientii interni ai companiei

CERINTE

- Experienta in analiza de sistem (in implementare CRM/ERP);
- Experienta in utilizarea unui sistem ERP/CRM (avantaj Navision, Charisma);
- Experienta de minim un an in Project Management in implementarea unui ERP;
- Capacitate de intelegere, analiza si dezvoltare globala a unui business;
- Foarte bune abilitati de comunicare, organizare si coordonare a unei echipe ;
- Cunostinte de limba engleza la nivel avansat ;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv;
- Trainig anual in dezvoltarea de competente.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.