>500$ Programator .NET

SOFTURE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poti sa programezi lucruri pe care altii nu le-au mai vazut? Viteza ta de lucru i-a facut pe cei din jurul tau sa pronunte |wow|? Softure cauta cei mai buni si mai rapizi programatori capabili sa programeze C# cat si in SQL la fel de usor. Aplicatiile dezvoltate sunt sub Windows, web-based sau desktop si urmeaza a fi folosite de mii de persoane. Atentia ta catre detalii si pentru a lasa aplicatiile fara buguri sunt plusuri considerabile.

CERINTE

obligatorii:
- minim 2 ani experienta in C# si VB
- experienta in MS SQL
- experienta anterioara in construirea a minim 2-3 aplicatii web-based
- atentia excesiva catre detalii

reprezinta un avantaj:
- experienta in programarea interfetelor grafice
- experienta in elementele multimedia
- nivel avansat de comunicare interpersonala
- experienta anterioara in proiecte de amploare
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat

BENEFICII OFERITE

Oferta noastra e superioara!
Softure ofera conditii pe masura capacitatii fiecarui angajat. Limita superioara este data doar de performanta personala masurata periodic dupa:
- calitatea muncii efectuate
- viteza de realizare a taskurilor
- nivelul de comunicare in cadrul companiei
Salariul de inceput este negociat si poate fi mai mare de 500$ in functie de experienta candidatului. Dupa 3 luni de zile de la angajare, salariul creste automat cu 25%. Cu acelasi procent salariul va creste dupa inca 3 luni.

Dupa un an de zile, in functie de performanta salariul este negociat direct.

Softure ofera un program de cursuri, examene si alte beneficii profesionale pentru angajatii care raman in firma mai mult de perioada de proba de 3 luni. In limita a unui salariu net, angajatul poate beneficia anual de traininguri sau alte activitati de crestere a competentei profesionale dupa bunul plac