Specialist textile junior

ArenaJobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o firma de productie textila pentru cele mai cunoscute branduri din Italia. Pentru acest client, cu sediul in Breaza, cautam persoane motivate si devotate care doresc sa isi dezvolte cariera in industria textila.

CERINTE

- absolvent al unei facultati cu profil textile (preferabil)
- minim 6 luni de experienta in domeniul productiei textile
- dispus pentru relocare in Breaza (PH)
- limba engleza
- constituie un avantaj cunosterea limbii italiene

BENEFICII OFERITE

Sansa de a face parte dintr-o echipa motivanta si dinamica, in cadrul unei companii stabile si in continua evolutie, pentru care calitatea produsului reprezinta principala valoare.

ArenaJobs este o firma de internationala de resurse umane activa in Romania din anul 2007. Serviciile noastre includ recrutare, munca temporara si training. Vizitati site-ul nostru www.arenajobs.ro pentru mai multe informatii.