VERIFICATOR VALORI

S.C.G4S.CASH SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- primeste valorile de la seful ierarhic si le verifica in mod documentat;
- efectueaza sub supravegherea camerei de luat vederi operatiuni de identificare si numerare a bancnotelor ( cu ajutorul tehnicii din dotare - masini profesionale de procesat numerar).

CERINTE

- Studii medii, disponibilitate si/sau obisnuinta de a lucra in schimb de noapte.
- Capacitate de mentinere a atentiei, spirit de observatie, abilitati de a lucra eficient in echipa.

BENEFICII OFERITE

Salariu brut 648 ron, la care se adauga:
- plata orelor de noapte in regim special,
- bonuri de masa functie de numarul de zile lucratoare
- spor functie de randament
- spor de vechime cel putin 7 % (functie de vechimea in munca)
- plata de asigurari de sanatate suplimentare - consulturi medicale anuale
(in afara celor virate catre stat)

G4S Cash Services este membra a Group 4 Securicor, companie aflata pe locul intai la nivel mondial in domeniul prestarii de servicii de securitate.
In Romania, G4S Cash Services este prezent din 2002, ofera servicii de transport valori, procesarea banilor si alimentarea si intretinerea de nivel 1 a bancomatelor. Totalizeaza astazi peste 2300 de salariati si are o infrastructura teritoriala dezvoltata formata din 9 Centre de Procesare si 15 puncte de lucru, putandu-ne astfel presta serviciile la nivelul tuturor judetelor. Clientii nostri sunt companii de top pe piata romaneasca, precum: Raiffeisen Bank, Posta Romana, ABN-AMRO, Alpha Bank, City Bank, Banc Post, Banca Romaneasca s.a