TERAPEUT SALON REMODELARE CORPORALA

BIEVRAFLO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-efectuarea tratamentelor corporale specifice unui salon de remodelare corporala;
-realizarea de evaluari corporale, diagnosticare, prezentarea ofertei de servicii si produse si a beneficiilor acestora catre clienta, recomandarea tratamentului potrivit si intocmirea fiselor de tratament ale clientelor;
-promovarea produselor si serviciilor disponibile in salon;
-perfectionarea continua prin mentinerea cunostintelor profesionale la zi;
-respectarea programului de lucru, a timpilor de lucru si a programarilor;
-respectarea procedurilor administrative ale companiei;
-mentinerea in conditii de igiena corespunzatoare a locului de munca si efectuarea de sterilizari zilnice.

CERINTE

-persoane de gen feminin;
-seriozitate, punctualitate;
-atitudine pozitiva;
-aspect ingrijit si agreabil;
-absolventa kinetoterapie, experienta in domeniu sau cursuri de masaj constituie un avantaj;
- varsta maxima 38 de ani.

BENEFICII OFERITE

-salarizare atractiva;
-contract de munca;
-traininguri de specialitate in domeniu gratuite.

Casablanca Wellness and Beauty Lounge este un centru de infrumusetare, slabire si remodelare corporala, in curs de formare, modern, utilat cu aparatura noua si performanta, situat ultracentral- Strada Nicolae Iorga, Nr.8.
Suntem tineri, seriosi, dornici de afirmare si vrem sa ne intregim echipa, asa ca daca vrei sa ni te alaturi iti asteptam CV-ul, preferabil insotit de o fotografie.