Tehnician service - Ferestre de mansarda

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- rezolvarea problemelor de garantie si post garantie
- instruirea montatorilor de ferestre de mansarda
- ofera la cerere consultanta de specialitate colaboratorilor si beneficiarilor din zona lui de activitate
- Sa rezolve problemele legate de functionarea corecta a produselor companiei conform destinatiei acestora
- Sa detina o evidenta clara, exacta si la zi a necesarului de piese service in scopul servirii prompte a clientilor si informarii corecte a conduceri
- Sa efectueze tranportul, montarea, demontare si intretinere standurilor expozitionale la dealeri, targuri si scolarizari
-Intocmeste fisa de asistenta la montaj
- Stabileste termenul vizitei impreuna cu clientul si șeful echipei de montaj pe care îl si informeaza despre necesarul de unelte si scule. Pentru a facilita accesul la zone greu accesibile va solicita instrumente de acces (scari schele).
- va efectua montajul primei ferestre impreuna cu montatorii alesi de client in scopul instruirii pe santier al acestora apoi va supraveghea montajul celei de-a doua

CERINTE

- Experienta in domeniul invelitorilor (montaj, acoperisuri, ferestre de mansarda)
- permis de conducere categoria B
- disponibilitate pentru deplasari in tara
- atitudine proactiva in rezolvarea problemelor

BENEFICII OFERITE

Companie cu cea mai generoasă ofertă de ferestre de mansardă pe piaţa Românească

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.