TEHNICIAN SERVICE (ferestre de mansarda)

Yurom Competitiv

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspunde de multumirea clientilor si de mentinerea unei bune relatii cu ei;
- realizeaza interventii service;
- asigura asistenta la montajul ferestrelor de mansarda;
- analizeaza problemele aparute si identifica cauzele (problemele de montaj si sau ale ferestrei in sine);
- monteaza sistemele electrice de inchidere a ferestrelor;
- monteaza standurile pentru expozitii si scolarizari.

CERINTE

- studii minim medii (electrotehnic, electromecanic, constructii);
- experienta relevanta in post similar (domeniul electrotehnic sau constructii reprezinta avantaj);
- permis de conducere categoria B;
- cunostinte de limba engleza;
bune cunostinte de operare PC;
- disponibilitate pentru deplasari in tara.

BENEFICII OFERITE

- scolarizare pentru montaj (in tara si in Polonia);
- pachet salarial motivant;
- telefon de serviciu;
- masina de serviciu (nu full time);
- prime de Paste si de Craciun;
- bonusuri substantiale in functie de realizari;
- posibilitati de promovare;
- diurna zilnica.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare si selectie de personal