TEHNICIAN SERVICE

Aline Distribution Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

-inregistrarea produselor defecte de la client in program;
-verificarea garantiei produselor clientilor;
-inlocuirea produselor defecte;
-intocmirea rapoartelor de activitate;
-solutionarea prompta a garantiilor.

CERINTE

-cunostiinte operare PC nivel avansat;
-experienta minim 1 an pe o pozitie similara;
-rezistenta la stres,capacitate de adaptare la situatii noi, neprevazute;
-pers organizata.

BENEFICII OFERITE

-salariu + tichete de masa;
-bonusuri in functie de performante.

Aline este o companie romaneasca cu capital privat care are ca si obiect de activitate distributia de componente IT si alte componente conexe. Compania are o experienta de peste 10 ani avand sediul in Bucuresti si 10 filiale in tara.
Ne-am creat un renume in piata prin promovarea tehnologiilor partenerilor nostri si prin crearea solutiilor inovatoare ce cuprind atat produsele cat si serviciile, oferind facilitati de creditare si promovand o paleta larga de produse si servicii.