Tehnician Service

THOR SERV RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

instaleaza si asigura service de case de marcat
este responsabil de relatia cu clientii
asambleaza calculatoare sau depaneaza echipamentele IT si casele de marcat intrate in service (calculatoare, imprimante, copiatoare)
configureaza hardware si software echipamentele IT
executa operatiuni de mentenanta pentru statii si servere).
instaleaza sisteme de operare( Windows based - XP, 2003,VISTA ).
Asigura logistica deparatamentului de service ( distribuirea produselor in garantie si postgarantie si/sau a pieselor de schimb)

CERINTE

Studii superiare tehnice , de preferinta electronica .
Cunostinte foarte bune operare PC (pachetul Office)
Cunostinte generale despre aparatura electronica si electrocasnica.
Independenta si capacitate de organizare foarte bine dezvoltate
Abilitati de comunicare si rezistenta la stres.
orientare catre client
- abilitati de comunicare si organizare a activitatii.
- atitudine proactiva si pozitiva.

BENEFICII OFERITE

program flexibil, bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

firma de vanzari, service si consultanta IT