Technical Sales Representative Agrilcuture

Eastrategies srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Carmeuse este angajată în dezvoltarea durabilăși respectarea mediului înconjurător.În calitate de Reprezentant Tehnic Vânzări Agricultură,Veti fi responsabil de: Oferirea de suport tehnic în ceea ce privește amendamentul solului și hrana pentru animale Efectuarea studiilor și documentelor  se implica in dezvoltarea de noi produse pentru a răspunde nevoilor agricultorilor Gestionează, imbunatateste si dezvolta baza de date de parteneri Negociază prețurile și condițiile contractualeîn conformitate cu obiectivele comerciale Organizeaza evenimente promoționale, seminarii, publice prezentari, training-uri Urmareste comenzile clienților, în strânsă colaborare cu departamentul clienti si departamentul logistic Monitorizeaza piața agriculturii , discută șiface propuneri pentru schimbarea strategiei de vanzari în scopul de a obține cele mai bune rezultate

CERINTE

Cautam persoane pasionate , care doresc să ni se alăture în furnizarea de solutii agronomice durabile și naturaleEducație : Studii superioare - agronomie sau echivalent;Experiență : Min. 3 ani de experiență relevantă în suport tehnic, vanzari, colaborarea cu agricultori; Abilități orientare catre client, abilitati de negociere, flexibilitate, auto-motivat, organizat, abilitati de comunicare si prezentare, aspect și vocabular adecvate, carismatic;

Aptitudini profesionale: limba engleza (scris și vorbire), abilități PC (Word, Power Point, Excel), disponibilitatea de a călători, notiuni de marketing și cunoștințe de management, permis de conducere;

Eastrategies recruteaza pentru Carmeuse , Carmeuse este un producător de nivel mondial de var, calcar și piatră dolomitica. Produsele noastre sunt o parte vitală a industriilor globale importante din domeniul energiei, serviciilor de mediu, construcțiilor și de productie.

Eastrategies est une société de conseil et d’accompagnement opérationnel spécialisée sur les marchés d’Europe de l’Est (Roumanie, Bulgarie, Moldavie). Nos services : Aide à l’implantation, recherche de terrains et locaux, création de filiale, prise de participation, recrutement, sous-traitance, conseil en stratégie, prospection commerciale, distribution, portage salarial, représentation commerciale, étude de marché et fusion et acquisition.