Team Leader

SC GRAWE ROMANIA ASIGURARE SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-recrutarea, selectarea si coordonarea consultantilor;
-dezvoltarea, consolidarea si motivarea echipei;
-evaluarea activitatii personale si a consultantilor;
-service-area contractelor aflate in portofoliul echipei;
-pregatirea profesionala a agentilor.

CERINTE

-studii superioare;
-experienta in vanzari sau management;
-abilitati de comunicare, negociere si motivare;
-energic, optimist, increzator in fortele proprii;
-spirit de initiativa.

BENEFICII OFERITE

-venit fix pe toata durata colaborarii;
-pachet financiar aditional motivant;
-sistem de comisionare performant;
-posibilitati reale de promovare in cariera;
-training gratuit.

Grawe Romania si-a inceput activitatea in octombrie 2000, vizand exclusiv domeniul asigurarilor de viata. Devenand 99,98 % din pachetul de actiuni, grupul Grawe este actionarul majoritar al companiei romanesti.

Ne conducem dupa urmatorul motto: ¿Asigurarea de partea TA¿, iar strategia noastra este sa punem in permanenta clientul pe primul loc, sa ii oferim cele mai bune produse si servicii in orice moment.