Supraveghetor loc joaca copii

ALLMOVIES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana tanara, dinamica, cu simtul umorului, disponibilitate de lucru si in week-end, experienta lucru cu copiii.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- calm, cu inclinatii catre activitati ce presupun lucrul cu copiii
- imaginatie si minim de abilitati artistice (desen sau creatie)
- persoana sociabila, curata si ingrijita
- persoana organizata si ordonata.

CERINTE

Daca iti plac copii, joaca si distractia alatura-te echipei noastre si incepi sa-ti construiesti o cariera intr-un domeniu placut si plin de minuni.

All Movies Cinema 3D Brasov este primul cinematograf din orasul Brasov care poate rula filme în format 3D intr-o sala amenajata într-un mod elegant, cu sunet Dolby Digital si alte standarde occidentale necesare pentru a va oferi o experienta unica.
Pe langa vizionarea in cel mai confortabil mod a unui film, va putem gazdui si pentru alte evenimente:

* conferinte de presa
* intalniri ale companiei
* prezentari de produse si sampling
* activitati de marketing si promovare
* vizionari private, vanzari pentru grupuri
* organizari pentru zile speciale
* activitati de team building si motivare a angajatilor companiei d-voastra.