Spitalul Sfantul Constantin angajeaza infirmiere

SC TEO HEALTH SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitate de ingrijire si supraveghere pacienti.

CERINTE

- curs de infirmiere organizat de Ordinul Asistentilor Medicali Generalisti, Moaselor si Asistentilor Medicali din Romania sau curs organizat de furnizori autorizati de Ministerul Muncii, Familiei si Protectiei Sociale cu aprobarea Ministerului Sanatatii;
- persoana politicoasa, serioasa, punctuala, discreta;
- pasiune pentru profesie;
- disponibilitate pentru program de lucru in ture

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant

Spitalul Sf. Constantin, distins de Organizația Mondială a Sănătății cu premiul Hand Hygiene Excellence Award 2013, este un spital privat cu profil multidisciplinar, având în total 92 de paturi, un proiect al S.C. TEO HEALTH S.A., companie de servicii medicale private înființată în 2010. În cei aproape 5 ani de activitate, cu peste 6000 de intervenții chirurgicale și mai mult de 20000 de pacienți tratați, am adus în România o nouă viziune asupra actului medical, atât ca mod de abordare a pacienților, cât și ca metode de tratament și investigație. La condițiile de nivel internațional de care beneficiază pacienții noștri se adaugă aparatura modernă, corectitudinea actului medical și, nu în ultimul rând, dedicarea totală a personalului.