Specialist imbunatatire procese

GI Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Întocmirea, actualizarea şi optimizarea documentelor de fabricaţie (planuri de control, instrucţiuni de lucru, fişe de produs);
- Evaluarea, coordonarea şi implementarea modificărilor de produs/proces;
- Implementarea şi urmărirea procedeelor lean manufacturing pentru reducerea costurilor de fabricaţie;
- Structurarea conceptului şi a tehnologiilor necesare în cadrul producţiei;
- Participarea în cadrul proiectelor de optimizare pe fabrică şi crearea documentelor proces;
- Evaluarea indicatorilor de producţie şi atingerea obiectivelor agreate privind indicatorii de performanţă ai procesului.

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- Experienta minim 2 ani pe un post similar;
- Cunoştinţe în Managementul sistemelor de producţie/Lean management;
- Cunoaşterea şi utilizarea instrumentelor de calitate (5S, FMEA, Ishikawa, PPAP, SPC);
- Experienţă despre produse, procese, tehnologii de producţie şi calculaţii costuri;
- Cunostinte limba engleza nivel avansat;
- Cunoştinţe foarte bune de Microsoft Office & Project;
- Experienţă în management de proiect.

BENEFICII OFERITE

- Contract pe perioada nedeterminata;
- Tichete de masa;
- Prime de sarbatori;
- Al 13-lea salariu;
- Salariu competitiv;
- Asigurare medicala.

Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă.
Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare domeniului resurselor umane. Datorită prezenței directe cât și a parteneriatelor strategice la nivel global, clienți din peste 40 de țări din Europa, Africa, Asia și America pot beneficia de serviciile noastre.
Clasată la nivel global ca fiind una dintre cele mai mari companii de resurse umane, clasament realizat de către Staffing Industry Analysts, compania este membră corporate a World Employment Confederation - Confederația Mondială a Ocupării Forței de Muncă (fostă CIETT). În anul 2015, Gi Group a avut colaborări cu peste 12.000 de companii, cu o cifră de afaceri de 1.600 milioane de euro.