Sofer/Vanzator CARAVANA ADEVARUL

Adevarul Holding

Job expirat

RESPONSABILITATI

- deplasarea cu masinile Caravana Adevarul conform rutei stabilite
- vanzarea de carti din masinile Caravana Adevarul in locatiile stabilite
- tine evidenta gestiune Caravana: necesar de vanzare/nr. buc vandute
- utilizarea softului de gestiune: introducere date

CERINTE

- studii medii
- cunostinte minime de utilizare pachet Office (Word/Excel)
- posesor permis de conducere categoria B
- disponibilitate deplasari prelungite
- fara cazier judiciar
- capacitate de planificare a timpului
- rezistenta la stres, dinamism, corectitudine si promptitudine in indeplinirea sarcinilor de serviciu
- bune abilitati de comunicare, disponibilitate de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

- carte de munca
- asigurare medicala MedLife

Suntem un trust de presa tanar, dar avem in portofoliu publicatii cu istorie pe piata media romaneasca.
Adevarul este un cotidian de traditie, iar publicatiile Dilema Veche, Dilemateca si Romania literara sunt proiecte inedite care au creionat drumul presei cultural-literare la inceputul anilor `90. Click este un cotidian cu o existenta mai scurta, dar cu o ascensiune rapida in bransa tabloidelor.