SOFER TRANSPORT VALORI BRASOV

S.C.G4S.CASH SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conduce autoblindata cu care se efectueaza transporturile de valori.
Respecta procedurile de securitate interne.
Conduce preventiv si cunoaste toate prevederile legale in vigoare.

CERINTE

Permis de conducere categoria C.
Cariera militara sau absolvirea cursului de Agent Paza reprezita un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu brut 1024 ron; plata diurnelor pentru orice deplasare mai mare de 12 ore in afara municipiului Brasov.
Plata orelor suplimentare dublu
Plata asigurarilor de sanatate si asigurarea de carduri de sanatate suplimentare
22 zile concediu de odihna/ an
In cazul in care soferul nu detine atestat de transport, societatea ii asigura participarea la cursul de instruire si sustinerea examenului in vederea atestarii.
Spor de vechime de minim 7 % pentru o vechime mai mare de un an in activitate.

G4S Cash Services este membra a Group 4 Securicor, companie aflata pe locul intai la nivel mondial in domeniul prestarii de servicii de securitate.
In Romania, G4S Cash Services este prezent din 2002, ofera servicii de transport valori, procesarea banilor si alimentarea si intretinerea de nivel 1 a bancomatelor. Totalizeaza astazi peste 2300 de salariati si are o infrastructura teritoriala dezvoltata formata din 9 Centre de Procesare si 15 puncte de lucru, putandu-ne astfel presta serviciile la nivelul tuturor judetelor. Clientii nostri sunt companii de top pe piata romaneasca, precum: Raiffeisen Bank, Posta Romana, ABN-AMRO, Alpha Bank, City Bank, Banc Post, Banca Romaneasca s.a