SENIOR TRAINER - SIBIU

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Trenkwalder Sobis isi dezvolta echipa de training. Pentru branch-ul din Sibiu cautam o persoana pentru postul de SENIOR TRAINER.
Principalele responsabilitati ale postului sunt:
- dezvoltarea programelor de training si teambuilding;
- livrarea training-urilor;
- analiza nevoilor de training;
- oferirea de consultanta clientilor;
- intocmirea de rapoarte de evaluare.

CERINTE

- studii universitare;
- experienta relevanta in dezvoltarea si livrarea programelor de training (pentru soft skills)si teambuilding;
- bune cunostinte operare PC:Power Point, Word, Excel;
- cunostinte de limb engleza;
- carnet de conducere categoria B;
- excelente abilitati de comunicare si organizare.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- oportunitati de dezvoltare alaturi de o companie multinationala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati si Iasi!