Sef Serviciu intretinere cladiri

SOFIMAT SRL BRASOV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitatile departamentului tehnic;

- Asigura intocmirea necesarului de lucrari de reparatii, urmareste derularea lucrarilor si receptionarea acestora, conform graficului de reparatie si modernizare cladiri;

- Asigura intocmirea unor specificatii tehnice complete si corecte, in vederea desfasurarii lucrarilor de intretinere si reparatii cladiri si echipamente;

- Asigura intocmirea situatiilor de plata partiale sau definitive, pentru proiectele executate;

- Gestioneaza evidenta cheltuielilor si incadrarea in bugetul aferent pentru toate lucrarile de reparatii, intretinere si modernizare ;

- Asigura masurile in domeniul protectiei muncii sub aspectul instruirii personalului si examinarii cunostintelor acestora.

CERINTE

- Studii superioare finalizate
- Cunostinte tehnice in domeniul constructiilor

- Experienta intr-un post de conducere minim 3 ani
- Competenta analitica si strategica
- Competenta de conducere
- Competenta sociala
- Orientare catre rezultat
- Competenta de a aduce schimbarea

- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

Masina de serviciu.