Sef serviciu instalatii electrice

S.C ELECTROPRECIZIA CONSTRUCT MENTENANCE S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Coordoneaza executia lucrarilor de instalatii electrice 0,4-400 kV;
- Gestioneaza resurselor materiale si umane pentru finalizarea lucrarilor in termen si cu respectarea standardelor de calitate;
- Promoveaza cele mai eficiente solutii de planificare, coordonare si organizare a activitatii companiei menite sa asigure realizarea obiectivelor strategice ale departamentului;
- Reprezinta compania in relatiile cu beneficiarii lucrarilor, subcontractori sau alti colaboratori.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul electric(electrotehnica/electroenergetica);
- Experienta de minim 2-3 ani in retele electrice;
- Cunoastinte Autocad (capacitate de a citi planuri si scheme electrice);
- Cunostinte de operare MS Office (Word, Excel);
- Posesor carnet auto cat.B;
- Bun organizator, coordonator si conducator capabil sa motiveze colectivul din subordine;
- Dinamic si tenace in atingerea obiectivelor;
- Flexibil in gandire;
- Usurinta in comunicare;
- Disponibilitate la program prelungit si deplasari.

BENEFICII OFERITE

- salariu de baza+bonusuri in functie de performanta;
- tichete de masa.

Electroprecizia Construct Maintenance SRL face parte din grupul de firme localizat pe platforma industrială Electroprecizia din Mun. Săcele – jud. Braşov. Electroprecizia SA este o firmă de tradiţie recunoscută, atât în Romania, cât şi în afara graniţelor ţării, având activitate în domeniul industrial de peste 77 de ani. S.C.Electroprecizia Construct Maintenance SRL îşi desfăşoară activitatea în cele trei domenii principale:lucrări de mentenanţă pentru echipamente de producţie şi utilităţi; proiectare şi execuţie instalaţii electrice în gama 0,4 kV ÷ 400 kV; lucrări de construcţii şi clădiri civile şi industiale, inclusiv realizarea instalaţiilor aferente acestora.