Sef echipa

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la supravegherea procesul de fabricatie a componentelor
Participa la realizarea de instructiuni de lucru
Participa la instruirea operatorilor
Participa la luarea de masuri privind inlaturarea neconformitatilor de produs/proces
Urmareste si mentine constant stare functionala a mijloacelor de productie
Acorda asistenta tehnica personalului direct productiv
Urmareste starea de functionare a echipamentelor si anunta departamentul de intretinere in caz de defectiuni sau proaste functionari
Introduce in sistemul informatic de urmarire a productiei date referitoare la productie
Coordoneaza si supervizeaza toate aspectele legate de realizarea planurilor deproductie
Coordoneaza si implementeaza respectare normelor de protectie a muncii in sectorul desemnat
Supervizeaza respectarea procedurilor si regulilor interne de organizare a firmei in sector
Pregateste diverse rapoarte sau documente solicitate de managementul firmei
Asigurarea verificarilor pe parcursul fabricatiei si la final si completarea inregistrarilor asociate
Analiza rebutului si inregistrarea rezultatelor in documentele de raportare
Activitati specifice de SSM/SU

CERINTE

Experienta minim 1 an intr-o functie similara intr-o unitate de productie;
Coordonarea unui numar de cel putin 10 persoane;
Studii superioare tehnice sau colegiu tehnic;
Vorbitor de limba engleza nivel mediu;
Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi;

BENEFICII OFERITE

Salariu competitiv si bonusuri;
Mediu de lucru multicultural;
Trainiguri de specialitate;

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.