SEF ATELIER FABRICARE CASE DIN LEMN

tehniconcept

Job expirat

RESPONSABILITATI

In colaborare cu administratorul societatii se ocupa de:
-achizitonarea materiei prime-
-scoaterea planurilor dupa AUTOCAD pentru executare in atelier a elementelor de casa
lansarea in fabricatie a elementelor componente de la o casa , structura casa, grinzi stratificate, taiere la lungimi, etc.....
-etichetarea materialelor
-expedierea marfii
-intretinerea utilajelor
-este garantul realizarii componentelor in termenul dorit si nu ezita sa regleze masinile si sa fie alaturi de muncitori in atelier

Societatea este de talie mica dar prospera 3- angajati in atelier si 15 montatori pe santiere.
Societatea exista si va fi transferata de la Cluj la Brasov; O buna perspectiva pentru viitor cu toate ca este o perioada de criza

CERINTE

Cunostinte aprofondite de lemn si esentele folosite in constructii
Autocad si lucrul cu personalulUn sef de atelier care sa aiba si experienta pe masini in atelier

BENEFICII OFERITE

salariu , masina, leptop, telefon
O buna cariera evolutiva in aceasta societate tanara si dinamica care a rezistat crizei imobiliare si care doreste sa treaca de la masini traditionale la masini moderne

Societate mecanica care realizeaza piese, subansamble si ansemble pentru industria automobile si aviatie