Sef Agentie de turism

Dialect Tour

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica nevoile clientilor
- creeaza oferte personalizate
- se ocupa de realizarea pachetelor turistice
- negociaza cu furmizorii
- isi insuseste in detaliu programele turistice, serviciile de cazare si de transport incluse in oferta agentiei
- face rezervari hoteliere si de transport, gestionand locurile pe care agentia le are disponibile.
- participa, ocazional, la targuri si expozitii

CERINTE

- studii superioare domeniul turismului
- limba engleza-nivel avansat
- o alta limba de circulatie internationala reprezinta un avantaj
- cunostinte de operare PC
- minim 1 an experienta pe un post similar

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului
- se adauga comisioane din vanzari

Aniversam 10 ani de activitate in turismul romanesc si reprezentam una din agentiile de turism in care clientii reprezinta cheia succesului nostru. De aceea ne revizuim si ne dezvoltam in mod constant serviciile si parteneriatele strategice si avem alaturi o echipa stabila si puternica.