Secretara/ Asistent Marketing - BRASOV

STENHOJ ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitate de marketing, secretariat, asistent vanzari, telemarketing;
- editare documente(comenzi, oferte, scrisori);
- gestionarea apelurilor telefonice, faxuri, e-mailuri;
- secretariat, corespondenta;

CERINTE

- studii superioare;
- limba engleza fluent (scris-vorbit), constituie avantaj limba germana;
- cunostinte de operare calculator ( Word, Excel, Corel, navigare internet);
- experienta intr-un post similar ¿ administrativ, marketing;
- abilitati de comunicare, capacitate de organizare, persoana agreabila;
- domiciliul stabil in Brasov;
- permis de conducere categoria B- constituie avantaj;

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- bonuri de masa
- oportunitatea de a lucra intr-un colectiv tanar si dinamic la o companie in plina dezvoltare

STENHOJ ROMANIA este una dintre companiile care formeaza astazi Grupul STENHOJ, grup de origine daneza cu o experienta de peste 85 de ani in productia compresoarelor, preselor hidraulice si a elevatoarelor auto.