Sales Representative - Brasov, Iasi, Cluj Napoca, Timisoara

MELLON ROMANIA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunoasterea produselor si serviciilor financiare promovate
- Identificarea potentialilor clienti
- Crearea si gestionarea bazelor de date
- Stabilirea intalnirilor, negocierea si finalizarea contractelor, follow-up constatnt
- Asigura suport permanent clientilor din portofoliul propriu
- raportarea activitatilor zilnice catre superiorul direct
- Participarea la activitati de marketing

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Operare PC ( Excel, MS Office)
- Limba engleza nivel avansat obligatoriu
- Permis de conducere reprezinta un avantaj
- Masina personala reprezinta un avantaj
- Abilitati de comunicare, de negociere excelente
- Abilitati de time management, multitask,
- Orientat catre rezultat / atingerea targetului
- Spirit de echipa, rezistent la stress si program prelungit
- Experienta in vanzari este necesara

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atrativ - salariu fix, bonusuri, evaluari periodice ale performantei in vederea dezvoltarii profesionale
- Posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala cu posibilitati multiple de dezvoltare profesionala
- training de specializare, team-bulding periodic
- telefon, lap-top; internet mobil
- cheltuieli cu transportul decontate
- bonusuri in functie de rezultate.

Mellon is a leading multinational group offering world-class technological solutions and value added services, to serve the increasing needs of financial institutions and organizations with strong consumer transactions business.

www.mellongroup.com

Mellon Romania impreuna cu clientul nostru, o companie multinationala, activand in sectorul financiar, cauta sa angajeze: