REVIZOR DE GESTIUNE

SC General Pyt SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- supervizeaza activitatea gestionarilor, a sefilor de depozite, dpdv al gestionarii produselor si materialelor;
-realizeaza periodic inventare, verifica scriptic si faptic gestiunile si opereaza corectii in programul de contabilitate si gestiune;
- organizeaza activitatea depozitului central si imbunatateste sistemul de lucru in cadrul acestuia, coordoneaza si supervizeaza activitatea persoanelor aflate in subordine.

CERINTE

- experienta in gestiune minim 1 an, experienta ca revizor de gestiune constituie avantaj.
- cunostinte foarte bune operare PC (pachetul Office)
- persoana ambitioasa , perseverenta, cu abilitati matematice bine dezvoltate.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv

- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa dinamica si profesionista

S.C. General PYT S.R.L. este o firma de import si comercializare a produselor electronice si electrocasnice, infiintata in anul 1992, in Brasov.
Primul magazin General PYT a fost deschis in Bucuresti in 1995. De atunci reteaua de magazine s-a extins, astazi existand 10 magazine in toata tara.
De asemenea, compania noastra desfasoara activitati de comert en-detail cu peste 15 parteneri la nivel national.
Momentan compania se afla in plin proces de transformare si de extindere a activitatii.
Gama de electronice se imbogateste pe zi ce trece, ajungand acum la 250 de modele prezente in magazinele General PYT.
Marcile oferite la vanzare pe piata sunt variate, acoperind intreaga gama de cumparatori.
Toate produsele achizitionate prin General PYT beneficiaza de garantie si service, la nivel profesionist.