Lucrator atelier productie publicitara

Oblomov ced srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități:
1. Asigură pregătirea materialelor pentru lucru sau a produselor finite.
2. Asigură controlul de calitate a produselor.
3. Realizează finisarea manuală sau mecanică.
4. Asigură sortarea și numărarea produselor.
5. Asigură ambalarea produselor
6. Asigură curățenia în atelier

CERINTE

Cerințe:
Bune abilități de planificare și organizarea a activității;
Atenție la detalii; Inițiativă, integritate, adaptabilitate.
Cunoastrea limbii maghiare și experiență pe un post similar reprezintă un avantaj!

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite:
Program fix.
Salariul stabil și competitiv.

Este distribuitor exclusiv in Romania a produselor Cardex(Ungaria)carti postale,felicitari,pungi cadouri,hartie de ambalaj.Firma mai comercializeaza deasemenea exclusiv ilustrate sub licenta"HALLMARK"(SUA)-numarul unu mondial in domeniu,precum si a celor sub licenta Walt Disney,Peanuts,Forever Friends etc.