Reglor injectare mase plastice

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunoașterea defectelor de injecție, eliminare defecte de injecție;
- Întreținere și schimbare matrițe;
- Efectuarea de reglaje și ajustări ale programelor;
- Intervine asupra programului de injectare, modificand parametrii cu scopul reducerii/evitării rebuturilor.

CERINTE

- Minim 10 clase, pe profil tehnic - obligatoriu;
- Disponibilitatea de a lucra în 3 schimburi;
- Experiența pe un post similar constituie avantaj (se ofera training la locul de munca);
- Autorizație ISCIR pod rulant - avantaj

BENEFICII OFERITE

- Concedii conform legislației - 25 zile/an;
- Subvenție la cantină 8 lei/zi;
- Transport asigurat din Brașov, Făgarăș, Zărnești, Râșnov plus alte zone din jurul Brasovului;
- Plata orelor suplimentare cu 200%;
- Spor de noapte 25%;
- Tichete de masă in valoare de 30 RON;
- Tichete cadou si diferite prime;
- Salariu negociabil în funcție de experiență și performanță.

Prin sucursalele din București și Brașov, oferim întregul nostru suport clienților aflați în întregirea echipelor interne, fie pentru zona de white collar - personal de birou, fie pentru cea de blue collar - echipe de muncitori, personal producție, logistică, etc.