Referent Relatii Externe (PLBV)

Eurojobs Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea comenzilor de la clienti si intocmirea comenzior catre furnizorii companiei;
- Organizarea transportului marfii astfel incat clientul sa fie servit cu promptitudine si gasirea celor mai bune solutii in acest sens;
- Rezolvarea solicitarilor si mentinerea legaturii atat cu furnizorii cat si cu clientii companiei.

CERINTE

- Studii superioare finalizate (cerinta obligatorie);
- Experienta intr-unul din domeniile Logistica, Relatii Publice sau Vanzari de minim 1 an.
- Cunoaterea limbii germane prezinta avantaj;
- Cunostinte Ms Office - nivel avansat;
- Persoana foarte organizata, orientata spre rezultate.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, renumita companie din Brasov, Referent Relatii Externe.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0368/ 452 148
sau direct la sediul nostru:
Str. M. Kogalniceanu nr.23, bl C7 parter, Brasov