Referent Marketing

SERSTILL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza analize de piata;
- identifica solutii optime de promovare;
- evalueaza impactul actiunilor de promovare asupra vanzarilor;
- participa la elaborarea strategiei de produs si marketing;
- participa la elaborarea strategiei de vanzari a companiei;
- realizeaza rapoarte specifice dep. de marketing in conformitate cu necesitatile de informare ale firmei;
- participa la elaborarea calendarului de marketing si urmareste implementarea acestuia.

CERINTE

- studii de baza : superioare economice;
- specializare : marketing;
- cunostinte foarte bune de marketing;
- fluent limba engleza;
- cunostinte foarte bune de operare PC (in special Excel si PowerPoint)
- spirit de initiativa

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv in stransa legatura cu rezultatele obtinute
- sanse reale de promovare

Distributie nationala de obiecte sanitare si produse pentru instalatii.