Rectificator universal

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini principale
Utilizarea uneltelor de control.
Cunoasterea documentatiei de la postul de lucru.
Verificarea aparatelor de control
Verificarea coerentei dintre fisa de urmarire si lotul de materie prima.
Completarea documentelor la postul de lucru . (fisa de urmarire, urmarirea productiei
Intretinerea spatiului de lucru curat ( golirea bacurilor cu spanuri/rebuturi …)
Efectuarea intretinerii preventive nivel 1

Responsabilitate in materie de calitate
Efectuarea auto-controlului
Completarea intregii documentatii la postul de lucru
Stoparea pieselor non-conforme si avertizarea oricarei persoane care ar putea lua o decizie in aceasta privinta

CERINTE

Persoana responsabila
atentie distributiva
Experienta pe o pozitie similara

BENEFICII OFERITE

Salariu: 1200 lei net + bonuri de masa
dupa 3 luni se adauga bonuri cadou in valoare de 250 lei

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.