Quality Manager

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Planificarea, Implementarea ¿i supravegherea proceselor de calitate
• Coordonarea activitatilor de verificare
• Aprecierea abaterilor de fabricatie si analiza defectelor
• Analiza si rezolvarea reclamatiilor clientilor
• Verificarea de piese, subansamble si sisteme
• Aplicarea m¿surilor de optimizare ¿i a procedurilor de modificare
• Redactarea statisticilor de calitate
• Preg¿tirea procedurii de control
• Inregistrarea, analiza si arhivarea datelor

CERINTE

Sunteti absolvent de studii superioare tehnice, aveti experienta in domeniul calitatii intr-o firma de productie - experienta tehnica, ati coordonat o echipa.
Cunoasteti ISO 9001
Aveti cunostinte de operare calculator
Cunostinte medii de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Munca intr-o companie internationala de renume
Pachet salarial motivant
Conditii de lucru de inalta calitate si siguranta locului de munca
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul consultantei in resurse umane. Avem sedii in tari ca Germania, Franta, Rusia, China si Romania.
Compania a fost infiintata in anul 1989 si de-a lungul timpului si-a construit o experienta bogata in domeniul automotiv si al distributiei, avand parteneri nationali si multinationali de renume.
In intampinarea dorintelor dumneavoastra de a avea un viitor profesional cat mai bun, asteptam candidaturile dumneavoastra si ne angajam in a va oferi sansa de a lucra pentru partenerii nostri.