Programator web

SC NEXIO WEB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere candidat:
Serios, consecvent si capabil sa duca la capat sarcinile asumate. Persoana analitica, orientata catre rezultate, cu foarte bune abilitati de comunicare, disciplinata, cu motivare interioara si dorinta de afirmare.

CERINTE

Cunostinte in limbajele de programare HTML, CSS. Cunostintele in Wordpress reprezinta un bonus.

BENEFICII OFERITE

- salariu stabil
- atmosfera de lucru profesionala
- posibilitate de crestere ierarhica
- training gratuit de specialitate
- bonuri de masa

Nexio Web este o firmă tânără și dinamică, specializată în dezvoltare web și promovarea firmelor în mediul online, cu o experiență de peste 8 ani în domeniile web design și programare web, publicitate și găzduire web.

Misiunea NEXIO este aceea de a dezvolta mediul online din România, printr-o abordare cu totul nouă și deosebită. Punem mare accent pe calitatea serviciilor oferite, conduita profesională, etica în afaceri și pe timpul de realizare cât mai redus.